fbpx
OBNOVOVANIE BUNIEK

Milé dámy, pripravte sa na vzrušujúci výlet do sveta hyperbarickej oxygenoterapie (HBOT)! Pravdepodobne ste sa pre túto unikátnu liečebnú metódu rozhodli, lebo sa necítite najlpšie. Trápi Vás chronická únava alebo naopak nespavosť? Zistili Vám autoimunitné ochorenie alebo „len“ príznaky všeobecného vyčerpania? Obnova buniek je kľúčová pre udržanie zdravia  a mladistvého vzhľadu. Revitalizácia buniek v tele je výzvou i misiou človeka, ktorý chce dlho zostať vitálny telesne i duševne.

Postup získavania 2% z daní pre konkrétneho pacienta prostredníctvom Nadácie ADELI

Milí naši členovia KLUBU Nadácie ADELI,

aj tento rok pripravila Nadácia ADELI prehľad krokov, potrebných na darovanie 2% zo zaplatených daní.

KOHO MÔŽETE OSLOVIŤ?

– zamestnancov
– živnostníkov
– firmy
– právnické osoby – napríklad akciová spoločnosť, spoločnosť s ručením obmedzeným
– každého, kto podáva daňové priznanie za rok 2022 a platí daň z príjmu

HAUX-STARMED 2200/5,5/XL

Technologické zariadenie Centra HBO je tvorené 12miestnou pretlakovou komorou typu HAUX-STARMED 2200/5,5/XL nemeckého výrobcu HAUX-Life Support, GmbH s dodatočnými 2 miestami v predkomore. V komore je možné liečiť i pacienta na lôžku.

Maximálny prevádzkový tlak komory je 5 bar (6,5 ATA). Súčasťou základného vybavenia je vstavané plne automatizované hasiace zariadenie, audio/video monitoring pacienta, klimatizácia, počítačové/manuálne riadenie samotnej expozície, meranie % saturácie kyslíka, meranie % obsahu O2 v atmosfére komory, odsávací prístroj. Súčasťou komory je zásobovacia komora – tunel. Komora je plnená (tlakovaná) vzduchom (nie 100% kyslíkom, ako to je pri 1miestnych komorách), samotný 100% medicinálny kyslík pacienti inhalujú prostredníctvom masiek s uzatvoreným okruhom.
 • kapacita pre 12 osôb
 • možnosť ležiaceho pacienta
 • max. prevádzkový tlak 5 bar
 • plnenie atmosférickým vzduchom
 • audio/video monitoring pacienta
 • automatizované riadenie expozície
 • meranie % saturácie kyslíka a % obsahu kyslíka v atmosfére komory
 • inhalácia medicinálneho kyslíka prostredníctvom masiek s uzatvoreným okruhom
 • audio a video systém pre pacienta
 • integrované hasiace zariadenie
Rýchly kontakt

  Osobné údaje, ktoré poskytnete prostredníctvom tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: ADELI s.r.o., so sídlom Hlboká 45, 921 01 Piešťany, Slovenská republika, IČO: 35 850 655. Predmetné osobné údaje budú spracúvane pre účely poskytnutia informácií o službách a produktoch OXYMED Centra ako aj iných informácií, o ktoré požiadate a budú spracúvane na základe oprávneného záujmu.