fbpx

Kalendár Nadácie ADELI na rok 2023 sa rýchlo míňa!

Je dispozícii každému, kto chce kúpou kalendára pomôcť našim pacientom.

Ak si ho chcete kúpiť v e-shope kníhkupectva Martinus, kliknite tu:

https://www.martinus.sk/?uItem=1784085

Objednať si ho môžete tu:

https://www.nadaciaadeli.sk/chcem-pomoct/charitativny-kalendar/charitativny-kalendar-adeli-2023

alebo mailom tu:

e-mail: monika.lazarcikova@nadaciaadeli.sk

CENA KALENDÁRA PRE ČLENOV KLUBU NADÁCIE JE 7 EUR VRÁTANE DPH.

CENA KALENDÁRA PRE NEČLENOV KLUBU NADÁCIE JE 12 EUR VRÁTANE DPH.

Tvárou a krstným otcom nášho kalendára je známa osobnosť Slovenska, výnimočný a láskavý človek sršiaci pozitívnou energiou ONDREJ KANDRÁČ. V kalendári mu robia spoločnosť naši pacienti, fyzioterapeuti, lekári i členovia manažmentu.

A ako pomôžete jeho kúpou?

Členom Klubu Nadácie ADELI sa z každého kalendára ukladá na ich osobné konto v Nadácii suma 4,50 EUR na neurorehabilitáciu v ADELI Medical Center. Čiastka od nečlenov Klubu Nadácie je určená na liečbu pacientov v ADELI Medical Center a podrobne o nej priebežne informujeme na našom webe a sociálnych sieťach.

 

Ďakujeme!

HAUX-STARMED 2200/5,5/XL

Technologické zariadenie Centra HBO je tvorené 12miestnou pretlakovou komorou typu HAUX-STARMED 2200/5,5/XL nemeckého výrobcu HAUX-Life Support, GmbH s dodatočnými 2 miestami v predkomore. V komore je možné liečiť i pacienta na lôžku.

Maximálny prevádzkový tlak komory je 5 bar (6,5 ATA). Súčasťou základného vybavenia je vstavané plne automatizované hasiace zariadenie, audio/video monitoring pacienta, klimatizácia, počítačové/manuálne riadenie samotnej expozície, meranie % saturácie kyslíka, meranie % obsahu O2 v atmosfére komory, odsávací prístroj. Súčasťou komory je zásobovacia komora – tunel. Komora je plnená (tlakovaná) vzduchom (nie 100% kyslíkom, ako to je pri 1miestnych komorách), samotný 100% medicinálny kyslík pacienti inhalujú prostredníctvom masiek s uzatvoreným okruhom.
 • kapacita pre 12 osôb
 • možnosť ležiaceho pacienta
 • max. prevádzkový tlak 5 bar
 • plnenie atmosférickým vzduchom
 • audio/video monitoring pacienta
 • automatizované riadenie expozície
 • meranie % saturácie kyslíka a % obsahu kyslíka v atmosfére komory
 • inhalácia medicinálneho kyslíka prostredníctvom masiek s uzatvoreným okruhom
 • audio a video systém pre pacienta
 • integrované hasiace zariadenie
Rýchly kontakt

  Osobné údaje, ktoré poskytnete prostredníctvom tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: ADELI s.r.o., so sídlom Hlboká 45, 921 01 Piešťany, Slovenská republika, IČO: 35 850 655. Predmetné osobné údaje budú spracúvane pre účely poskytnutia informácií o službách a produktoch OXYMED Centra ako aj iných informácií, o ktoré požiadate a budú spracúvane na základe oprávneného záujmu.